Hakkımızda

 

Eğitimli, deneyimli operatörleri ve farklı dallardaki mühendislerinden oluşan kadrosuyla birlikte, ayrı ayrı sektörlerdeki firmalarda Toplam Kalite Yönetimi prensiplerini ilke edinmiş, Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemleri’ nin gerekliliklerini karşılayarak Ev, İşyeri, Hastane, Fabrika, Fırın, Lokanta, Pastane, Yurt vb. kapalı ortamlar ile bu gibi yerleşim yerlerin bahçelerini, *Karasinek, Sivrisinek , Hamam böceği, Pire, Bit, Kene, Tahta Kurusu, Akrep, Kırkayak, Çıyan, Örümcekler, Yılan, Fare vb. tüm haşerelere karşı ilaçlama kontrol ve haşere önleme çalışmaları yapmaktayız. İlaçlama hedef haşereye ve haşerelere karşı, insan sağlığı açısından zararlı olmayan Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı halk sağlığı ilaçları ile ilaçlanmaktadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve sigorta şirketince de ilaçlama yapılan yerde bulunan cihaz ve makineleriniz sigorta kapsamındadır.

Gıda İşletmelerinin Pest Kontrolü, Gıda ve Hijyen Danışmanlığı ve Eğitim Çalışması, Kapasite Raporu Hazırlanması, Gıda ve Üretim izninin alınması gibi işlemlerinin takibi yapılmaktadır.   

 

Bilgi – Deneyim ve Uzman Kadromuz

 

Uzun yıllara dayanan saha deneyimi olan üst yönetimi ile birlikte, Kalite, Gıda Güvenliği ve diğer yönetim sistemleri, yönetim becerileri eğitimlerini tamamlamış, konusunda uzman, üst düzey teknik yeterlilik ve deneyime sahip personelimiz ile 1998 yılından beri hizmet vermekteyiz.
Bünyemizde bulunan konusunda uzmanlaşmış Ziraat Teknikerleri ve Mühendisleri, Gıda Mühendisleri, Çevre Mühendisleri, Sağlık Teknisyeni çalışanlarımız ile 20 kişiyi aşkın kadromuzla 1998 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Bölgesel Hizmet Yapımız ve Bilinirliliğimiz

 

Türkiye’ nin 4 farklı coğrafik bölgesinde, 20 farklı ilinde 1000’ e yakın lokasyonda kalite ve sistem anlayışından ödün vermeden hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

 

Güven

 

Tüm sağlıklı sosyal ilişkilerin temelinde karşılıklı güvenin yattığının bilincindeyiz. Bu doğrultu da hizmetlerimizin tüm aşamalarında müşterilerimize ait bilgilerinin ve mahremiyetinin önemini biliyor ve gerekli özeni gösteriyoruz.

 

Her Konuda İlk Olma

 

Mücadele çalışmalarında kullanmış olduğumuz ürünler, ekipmanlar ve hizmet anlayışımız ile Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında İzmir ilinde İlaç Uygulama İzin Belgesi alan İLK FİRMAYIZ. Ayrıca TSE (HYB), ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine de sahip bir firma olarak sektörün öncülerindendir.

 

Mükemmelliyetçiliğimiz

 

Tüm çalışan mühendislerimiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle paylaşmaya çalıştığımız, sürekli iyileştirme ve geliştirme bilinciyle giriştiğimiz yolculuğumuzun değişmeyen ve değişmeyecek hedefimiz her zaman mükemmelliği yakalamaktır.